Központi hivatal

Esztergom-Budapesti Főegyházmegyei Hivatal
1014 Budapest, Uri utca 62. Levélcím: 1250 Budapest, 1. Pf 1.
Tel: 225-2590 Fax: 202-5458, Email: ebp@katolikus.hu

Vicarius generalis: Süllei László Tel: ~/101
Tisztviselő: Gyarmati Krisztina Tel:~/101, Email: gyarmati@esztergomi-ersekseg.hu
Irodaigazgató: Dr. Kovács Zoltán
Irodaigazgató-helyettes és szertartó: Kelemen Imre
Titkár: Dr. Gájer László
Központi szolgálaton: Héray András FSO Tel: ~/103
Sajtóreferens: Tóth János Csaba Tel: ~/312, Email: tothjcs@gmail.com
Tisztviselő: Bartáné Szászvári Gabriella Tel: ~/101

Tisztviselő: Bánlaki Zoltán Tel: ~/222
Tisztviselő: Mig Balázs Tel: ~/182, Email: mig.balazs@katolikus.hu
Tisztviselő: Tarcsay Péter Tel: ~/106, Email: tarcsay@esztergomi-ersekseg.hu

Vagyonkezelő: Urbán Gábor Tel: ~/317, Fax: ~/322

Főkönyvelő: Budai Judit Tel: ~/109, Email: budai@esztergomi-ersekseg.hu
Könyvelő: Fodor Ildikó Tel: ~/109, Email: fodor@esztergomi-ersekseg.hu
Bérszámfejtő könyvelő: Käferné Gosztonyi Monika Tel: ~/108,

Bérszámfejtő könyvelő: Novák Krisztina (ESZHF és szemináriumi ügyekben) Tel: ~/316, Email: novak@esztergomi-ersekseg.hu
Pénztáros és könyvelő: Dávid Zsuzsanna Tel: ~/110, Email: david@esztergomi-ersekseg.hu
Gazdasági tanácsadó: Farkas Balázs Tel: ~/313 

Tisztviselő: Czene-Vargha Zita Email: zita@esztergomi-ersekseg.hu
Építészmérnök, építési előadó: Sandner Zoltán Tel: ~/314, Email: sandner@esztergomi-ersekseg.hu
Tisztviselő: Bartha Rita Tel: ~/315, Email: rita@esztergomi-ersekseg.hu
Tisztviselő: Bucsi-Szabó Zoltánné Kóródy Sára Mária Tel: ~/315, Email: sara@esztergomi-ersekseg.hu
Gondnok és gépjármű biztosítási ügyintéző: Hajós Márton Tel: ~/107


Főegyházmegyei Hivatal esztergomi részleg
2500 Esztergom, Mindszenty hercegprímás tere 2.
Levélcím: 2501 Esztergom, Pf. 25.
Tel: 33/510-120, 33/510-160, Fax: 33/411-085, Email: egombp@invitel.hu

Delegatus episcopalis: Dr. Gaál Endre
Jegyző: Dr. Frankó Tamás
Levéltáros: Dr. Hegedűs András Tel: 33/510-124
Tisztviselő: Kulcsár Mártonné Tel: 33/510-162
Gondnok és vagyonbiztosítási ügyintéző:  Végh Róbert Tel/fax: 33/510-125, Email: robert.vegh@katolikus.hu
Gazdasági ügyintéző: Putz Gábor

Keresés

Főegyházmegyei papok

Plébánia keresése

A főegyházmegye intézményei

Eseménynaptár

szeptember 6. szerda

további események megtekintése »

Esztergom - Budapest Magazin

Esztergom-Budapest 2017/3. szám
Esztergom-Budapest 2017/2. szám

Összes magazin