Isten hozta weblapunkon!
 

A főegyházmegye vezetése

A főegyházmegye főpásztora:

Dr. Erdő Péter
bíboros, prímás,
esztergom-budapesti érsek

Nyugalmazott főpásztor:

Dr. Paskai László
bíboros,
ny. esztergom-budapesti érsek


Segédpüspök:

Dr. Cserháti Ferenc
c. centuriai püspök


Segédpüspök:

Dr. Székely János
c. febianai püspök



Nyugalmazott segédpüspök:

Dr. Ladocsi Gáspár
c. risinioi püspök







Főegyházmegyei Hivatal
1014 Budapest, Uri utca 62. Levélcím: 1250 Budapest, 1. Pf 1.
Tel: 225-2590 Fax: 202-5458, Email: ebp@katolikus.hu

Vicarius generalis: Süllei László protonotárius, kanonok Tel: ~/101, Email: sullei@katolikus.hu
Ügyintéző Gyarmati Krisztina Tel:~/101, Email: gyarmati@esztergomi-ersekseg.hu
Irodaigazgató: Dr. Kovács Zoltán
Titkár, szertartó: Monostori László
Központi szolgálaton: Héray András FSO Tel: ~/102
Sajtóreferens: Tóth János Csaba Tel: ~/312, Email: tjcsaba@katolikus.hu
Tisztviselő: Hernády Orsolya Tel: ~/111, Email: orsi@esztergomi-ersekseg.hu
Tisztviselő: Mig Balázs Tel: ~/182, Email: mig.balazs@katolikus.hu
Tisztviselő: Tarcsay Péter Tel: ~/106, Email: tarcsay@esztergomi-ersekseg.hu

Vagyonkezelő: Urbán Gábor Tel: ~/317, Fax: ~/322,
Vagyonkezelő-helyettes: Baudentisztl Pálné Tel: ~/316, Email: hilda@esztergomi-ersekseg.hu

Főkönyvelő: Budai Judit Tel: ~/109, Email: budai@esztergomi-ersekseg.hu
Pénztáros és nyugdíjintéző: Nagy Margit Tel: ~/110, Email: margit@esztergomi-ersekseg.hu
Könyvelő: Bácskerti Mária Tel: ~/108, Email: mara@esztergomi-ersekseg.hu
Könyvelő: Fodor Ildikó Tel: ~/109, Email: fodor@esztergomi-ersekseg.hu
Könyvelő: Novák Krisztina Tel: ~/108, Email: novak@esztergomi-ersekseg.hu

Építészmérnök, építési előadó: Sandner Zoltán Tel: ~/314, Email: sandner@esztergomi-ersekseg.hu
Tisztviselő: Bartha Rita Tel: ~/315, Email: bartha.rita@esztergomi-ersekseg.hu

Vagyonbiztosítási ügyintéző: Végh Róbert Tel/fax: 33/510-125, Email: robert.vegh@katolikus.hu
Gépjármű biztosítási ügyintéző: Hajós Márton Tel: ~/107


Főegyházmegyei Hivatal esztergomi részleg
2500 Esztergom, Mindszenty hercegprímás tere 2.
Levélcím: 2501 Esztergom, Pf. 25.
Tel: 33/510-120, 33/510-160, Fax: 33/411-085

Delegatus episcopalis:Dr. Gaál Endre nagyprépost Tel.:33/510-121
Jegyző: Mazgon Gábor
Levéltáros: Dr. Hegedűs András Tel: 33/510-124
Tisztviselő: Kulcsár Mártonné
Tisztviselő: Szászvári Gabriella, Email: gabi@esztergomi-ersekseg.hu


Esztergom-Budapesti Főegyházmegyei Katolikus Iskolai Főhatóság (EKIF)
1035 Budapest, Kórház u. 37. Tel./fax: 453-2723 Email: ekif@katolikus.hu

Igazgató: Snell György Tel: 368-9869
Igazgatóhelyettes: Barabás Hunorné Tel: 368-9869
Előadó: Dáginé Tóth Margit
Előadó: Pirositz Györgyné
Könyvelő: Csorba Gyuláné
Könyvelő: Gergye Lajosné


Hitoktatási Felügyelőség
1014 Budapest, Uri u. 62. Levélcím: 1250 Budapest 1. Pf.:1,
Tel.: 225-2590 Fax: 202-5458

Hitoktatási felügyelő: Bárány Béla Tel: ~/119, Email: bbela@esztergomi-ersekseg.hu
Ügyintéző: Ginelli Zoltánné Tel: ~/117, Email: gini@katolikus.hu
Ügyintéző: Lévainé Jakli Margit Tel: ~/118, Email: jakli@katolikus.hu
Kateketikai munkatárs: Keszthelyi Csilla Tel: ~/120, Email: csilla@esztergomi-ersekseg.hu
Szakmai munkatárs: Kató Csaba Tel: ~/116, Email: kato.csaba@esztergomi-ersekseg.hu

Levél a lapgazdának!